Prensiplerimiz

 

GÜVENLİ:

Çocuklar ve ebeveynler için yüksek güvenlik profiline tam uyarak, ürünlerimiz saf ve doğal kaynaklı içeriklerle hazırlanmıştır. Dermatolojik olarak test edilmiştir, Hipoalerjeniktir, pH dengelidir,  toksik ürün değildir. 1,4 dioksan, optik ağartıcı, fosfat, SLES, GDO, sentetik parfüm ve boya içermez.
 

DOĞA DOSTU:

Biz geleceği koruyoruz. Biz sadeleştiriyor, yeniden kullanıyor ve geri dönüştürüyoruz. Biz sürdürülebilirliğe katkıda bulunuyoruz. Ağaç ekerek sera gazı salınımını azaltıyoruz ve böylece karbon izlerini sıfıra indiriyoruz. Bütün ambalajlarımızda geri dönüşümlü malzeme kullanıyoruz. Üretim tesislerimizde güneş enerjisi kullanırken, geri dönüşüm sürecini dikkatle uyguluyoruz. Ürünlerimiz doğada kolay parçalanabilir.

 

HESAPLI:

Ürünlerimiz ultra konsantredir. Tüm derecelerde etkilidir. Enerji tasarrufu sağlar. ½ miktar ve daha az su kullanırsınız. Diğer doğal kaynaklı deterjanlarla hatta bilinen temizlik ürünleriyle bile kıyaslandığı zaman yıkama başı maliyeti oldukça hesaplıdır.

 

ETKİLİ:

Ürünlerimiz kir ve lekelerde güçlü, fakat kumaş ve yüzeylerde naziktir. Bitkisel kaynaklı ve doğada hızla çözünen özel formülü sayesinde çok etkilidir ve harika sonuçlar sağlar. Paraben, Ftalat, Sülfat, Sentetik Parfüm veya Toksin içermez. En zorlu lekelerinizi sert kimyasallar içermeden temizler. Bitkisel kaynaklı içeriklerle formülü özel olarak hazırlanmıştır.

 

BÜTÜNSEL ÜRETİLMİŞ:

Ürünlerimiz yüksek kalitede üretilir. Bunu, her bir sertifika kuruluşu tarafından belirlenen yüksek üretim standartlarına sıkı bir şekilde bağlı kalarak ve yüksek teknik bilgiye sahip olan uzmanlar istihdam ederek garantiliyoruz. Ayrıca, kendini tamamıyla sizin ve ailenizin faydasına olacak ürünler yaratmaya adamış, hedef odaklı bir kadro ile çalışıyoruz. Ve inanıyoruz ki, Friendly Organic ürünlerini kullanarak siz de bizim vizyonumuzu paylaşabilir; ailenizi, arkadaşlarınızı ve bütün dünyayı etkileyerek onları yeşile yönlendirebilirsiniz.